.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

זה הזמן להכיר את הספר החדש של פרופ' אדיר כהן.

הספר מתאים לרוח התקופה העכשווית והמאתגרת.

לחבר חלומות ומציאות יחדיו 

ספר חדש על החיים הטובים
מאת: פרופ. אדיר כהן

מקום חשוב נודע לתפיסת החיים הטובים, השמחה, היופי, האופטימיות, התקווה, הן בעצבנו את חיינו, הן בהתמודדותנו עם קשייים ומצוקות, הן באיזוננו הנפשי, הן בהעשרת חויותינו ומעורבותנו בחיים, הן בעבודתנו על עצמנו ובתרגמנו חלומתינו למציאות.

בפרקים השונים של הספר נבחנים ההיבטים הפילוסופיים, הפסיכולוגיים, החווייתיים והיצירתיים של תחומים אלה; אציע כלים טיפוליים למצוא את השלווה בתוכנו ולגלות את ההנאה ולא לפחד לגעת בה, לחוות את השמחה ולהגשים חלומות.

מכאן הספר אינו רק הגותי-תיאורטי, אלא שואף להיות מיתרגם למציאות; להציע תבחינים ושאלונים; ציור מפות חיים; כלים מעשיים ודרכי הפעלתם; בחינות שיטתיות ודרכים לפירושן; הדגמות מהחיים והספרות, שיתוף בלמידתנו את עצמנו ובבחירתנו דרכים לחתירתנו אל החיים הטובים.

פרופ. אדיר כהן

פרופ' לחינוך ולביבליותרפיה באוניברסיטת חיפה, עמד בראש בית הספר לחינוך, בראש החוג לחינוך ובראש לימודי התרפיות בעזרת יצירה והבעה באוניברסיטת חיפה. מייסד לימודי הביבליותרפיה והתרפיה הפילוסופית וממטפחיהם בישראל ובעולם הוא מחברם של ספרים רבים בביבליותרפיה, פילוסופיה של החינוך, ספרות וספרות ילדים. עורכם של כתבי עת בתחומים הללו וחתן פרסים רבים, ישראליים ובין לאומיים.

למה לצפות מספר זה?

תכיר אחרת

תרגיש אחרת

תכיר אחרת

תבין אחרת

תתייחס אחרת

תתנסה אחרת

תתמודד אחרת

תחייה אחרת

ספר זה יביא אותך לפיתוח פרספקטיבות חדשות, לחשיבה אחרת לגבי יצירתך אתה את חייך, לשינוי של עמדות קבועות ומקובלות ושל סטיריאוטיפים, לפתח תובנות חדשות, להכיר את ריבוי הפנים של החיים הטובים ולרכוש כלים לממש את החיים הטובים שאתה בוחר בהם.

רוצה גם אתה להוציא ספר לאור ואין לך מושג מאיפה מתחילים?

אצל אמציה הפקת ספרים מחברים נהנים מבית ספרותי שמספק מעטפת שירות מלאה.

כל היתרונות של הוצאה פרטית תחת מותג ספרים מוביל, מקצועי וחזק!

איך מגישים כתב יד?

באמצעות המייל Info@amaziaonline.co.il או להתקשר לנייד: 0528087052

או שפשוט תשאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם, הכי קל!

בואו להכיר את האתר החדש שלנו

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.